пʼятниця, 20 червня 2014 р.

МОДУЛЬ 10

У цьому модулі ми сфокусували свою увагу на необхідних
педагогічних технологіях та прийомах навчання задля досягнення цих цілей. Разом з учасниками тренінгу, ми обговорили, як керувати навчальним процесом у класі, де навчання здійснюється за методом проектів, як використовувати комп’ютерні технології задля підвищення вашої власної ефективності та для підтримки навчання учнів. 


Потім я створила документ(презентацію) і сайт проекту 
для фасилітації навчання учнів, які виконуватимуть проекти. Також я спланувала, як буду вивчати обрану  тему в своєму класі та створила інструктивні матеріали, які допомагатимуть учням з використанням комп’ютерних технологій при виконанні навчальних проектів.

МОДУЛЬ 9


Цей модуль допоміг мені зробити висновки щодо того, як учні можуть самі спрямовувати себе у навчанні та про роль і місце диференційованого навчання. Учні, які мають труднощі у навчанні, та учні з особливими здібностями й талантами потребують різних видів підтримки.

Вчителі можуть диференціювати навчання у чотирьох напрямках: 
  
  • зміст; 
  •    процес; 
  •       результати; 
  •             навчальне середовище. 


Учителі можуть планувати навчальний процес, враховуючи різні модальності, включаючи візуальні, аудіальні, кін естетичні способи сприйняття, домінування лівої чи правої півкулі мозку, різні когнітивні стилі, різні ступені розвитку різних типів множинного інтелекту учнів.
При роботі з даним модулем, особливо сподобалась ідея стимулювання активної діяльності учнів, а також працювати документи для підтримки успішного навчання учнів.

четвер, 19 червня 2014 р.

МОДУЛЬ 8







Цей модуль допоміг мені обдумати, що означає 
«оцінювання, зосереджене на потребах учнів», а саме: 

  • оцінювання учнів на кожному етапі проекту; 
  • оцінювання всіх умінь і навичок, які заявлені у навчальних цілях;
  • для визначення розуміння учнями теми та її зв'язків з іншими темами курсу передбачено проводити підсумкове оцінювання; 
  • оцінювання не обов'язково повинне виражатися у вигляді певної кількості балів, оцінка учня може бути вербальною; 
  • оцінка обов'язково повинна бути стимулюючою та заохочуючою навіть тоді, коли вона виражена невисоким балом.

МОДУЛЬ 7




Треба самому багато знати, щоб навчати інших”

В.Короленко
Виконуючи завдання цього модуля, разом з учасниками ми обговорили ідеї про те, як можна використати Інтернет у навчанні учнів.




Також створила приклад учнівського сайту. Адже створення такої учнівської роботи допоможе мені визначити, на якому матеріалі та можливих труднощах для учнів потрібно зосередити свою увагу під час навчання.

Було з'ясовано, що навчання, побудоване на проектному підході, допомагає враховувати індивідуальні навчальні потреби учнів та їх інтереси. Проекти вимагають від учнів вибору змісту, процесу дослідження та оформлення результатів. Вони також допомагають учням вивчити тему більш глибоко, застосувати навички критичного мислення, вдосконалити вже отримані навички, створити нові продукти та презентувати їх. У проектах від учнів вимагається приймати рішення, співпрацювати в команді, проявляти ініціативу, публічно виступати.




середа, 18 червня 2014 р.

МОДУЛЬ 6


На цьому модулі я поміркувалла про те, які зміни може внести використання сервісів Веб 2.0. щодо спілкування та співпраці у навчаннів учнів, а саме: 



·                     як можна ефективно використовувати комунікації та співробітництво для покращення процесу навчання учнів та оцінювання;
·                     як навчити учнів безпечній роботі в інтернеті;

·                     як краще використовувати сервіси інтернету для співробітництва і спілкування; 

·                     як покращити своє викладання та навчання учнів.


МОДУЛЬ 5



Цей модуль допоміг мені поміркувати над тим, яке значення має пошук необхідних ресурсів в проектній діяльності учнів. Одне з головних місць пошуку інформації є мережа Інтернет.




Я зрозуміла, що майстерне оперування пошуковими стратегіями допомагає учням і вчителям ефективно шукати корисні відомості та дані в Інтернеті. Інтернет може бути потужнім інструментом для проведення досліджень та підтримувати  інтерес учнів до навчання під час створення проектів.




вівторок, 17 червня 2014 р.

МОДУЛЬ 4

Цей модуль допоміг мені уточнити основні запитання проекту та обдумати оцінювання учнів в проекті, а саме:
• Як мені спланувати формуюче оцінювання, що виявляє навчальні потреби учнів;
• Як мені в умовах особистісно-орієнтованого навчання спланувати оцінювання учнів, яке буде відбуватися постійно впродовж виконання учнями проекту.
Розпочато створення презентації основних питань


 






МОДУЛЬ 3




В третьому модулі сформулювала навчальні цілі, що базуються на освітніх стандартах та навичках рівня мислення. Також я зрозуміла призначення основних питань та сформувала завдання для виконання досліджень учнів у проектній діяльності.


Цей модуль допоміг мені визначити тему проекту, з'ясувати вимоги державних освітніх стандартів та навчальних програм.

понеділок, 16 червня 2014 р.

МОДУЛЬ 2


Сьогодні був дуже насичений день. Був створений план вивчення теми. Планується створити форми для оцінювання учнів. Я відкрила для себе нові переваги методу проектів, які можуть суттєво вплинути на підвищення рівня та якості знань учнів:







  • заохочення учнів до пошуку, проведення досліджень у навчальній діяльності та розвиток навичок мислення вищих рівнів;
  • підвищений рівень охоплення всіх учнів роботою в проекті, вміння покладатися на себе, покращення їх ставлення та ріст мотивації до навчання;
  •  академічні результати навчання учнів аналогічні або ж навіть вищі за результати, досягнуті при навчанні за іншими методами та технологіями.

МОДУЛЬ 1






Знайомлюся з цілями та завданнями тренінгу. 

Усвідомила різницю між третьою та десятою версіями Intel. Це дозволило визначити власні цілі навчання у тренінгу. На цьому тренінгу я планую розробити комплект навчальних матеріалів для теми "Функції, властивості функцій" для учнів профільної школи. 
Я вважаю, що вивчення учнями цієї теми із залученням методу проекті сприятиме розвитку в них навичок 21 століття.
Я планую розробити Портфоліо для  навчальної теми "Показникова і логарифмічна функції".